ВИДЕО | Само ти мавтај, јас си отидов: Меланија повторно во центар на вниманието

трамп меланија
Прочитај за: < 1 минута

Откако авионот во кој беа Меланија и Доналд Трамп слета на Флорида, а брачниот пар излезе од него, Меланија со еден потег повторно се најде во центар на вниманието.

По излегувањето од авионот, Трамп застана да позира пред новинарите, а Меланија едноставно продолжи и го остави сопругот без да се заврти.


По овој нејзин потег социјалните мрежи се запалија од коментари, а на Твитер се појавија еден куп зафрканции на сметка на поранешната прва дама. Некои отидоа дотаму што претпоставуваат дека Меланија уште во авионот му ги врачила документите за развод на Доналд.

Повеќе >> Слободен Печат

- Следи Македонски Весник за повеќе содржини -

SHARE