Се обеси синот на Илчо Захариев

Прочитај за: < 1 минута

Ноќеска во викендичка во Делчево се обесил Александар Захариев, 23-годишниот син на екс- градоначалникот на Штип, Илчо Захариев. Информацијата е потврдена се чека официјална потврда од Јавното обвинителство. (Izvor.Dosie.mk)

SHARE