[Видео] Стоилковски му влета на Димитров на прес: Кажете што правевте со Дака?

Прочитај за: < 1 минута

Портпаролот на ВМРО – ДПМНЕ на неконвенционален начин се обиде да му постави прашања на министерот за надворешни работи Никола Димитров.

Стоилковски упадна на прес конференцијата на Димитров и се обиде да постави прашања околу последните криминални случаи.

SHARE