Во Скопје на кеј починал човек додека трчал

Прочитај за: < 1 минута

Утрово човек починал додека трчал на кеј, блиску хотелот „Александар Палас.“

На местото се пристигнати брза помош и полиција на увид.

Се очекуваат детали во текот на денот.

Извор: Фронтлајн

SHARE