Се превртил автомобил кај Веро Џамбо

Прочитај за: < 1 минута

Превртен автомобил утринава го отежна сообраќајот на улицата пред Веро Џамбо, пренесува Сител.
На сообраќајката интервенирала екипа на Брза помош и екипа на пожарна, според неофицијални информации нема тешко повредени лица.

SHARE